Sportivii sunt legitimati la C.S.S. Triumf Bucuresti

 

Irina Maria Preda

Performante:

         Nationale - Cupa F.R.P. -- locul 3 (editia 2014, Poiana Brasov)

                            Cupa F.R.P. - locul 3 (editia 2015, Carta)

                            Cupa Poiana Brasov - locul 3 (editia 2016, Ponaia Brasov) 

                            Cupa Romaniei - locul 3 (editia 2016, Brasov)                    

          Internationale - Cupa Avas - locul 1 (editia 2014, Ungaria-Miskolc)

                                 Crystal Skate - locul 3 (editia 2015, Brasov)

 

Galerie foto 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

                                 

 

Teodora Gheorghe

Performante:

       Nationale: Cupa F.R.P. -- locul 3 (editia 2014, Poiana Brasov)

                        Cupa F.R.P. -- locul 3 (editia 2015, Carta)

                        Cupa F.R.Pre Novice - locul 1 (editia 2016, Brasov)

                        Cupa Poiana Brasov - locul 2 (editia 2016, Poiana Brasov)

                       Campionatul National - locul 2 (editia 2016-2017, Bucuresti)

     Internationale: Cupa Avas  - locul 3 (editia 2015, Ungaria-Miskolc)

                         Crystal Skate -- locul 1 (editia 2016, Romania-Mc.Ciuc)

                             Crystal Skate - locul 5 (editia 2017, Romania-Otopeni)

                         Edu Sport Trophy -- locul 2 (editia 2017, Bucuresti-Romania)

 

Galerie foto: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

                         

 

Arianna Petrut

Performante:

      Nationaele - Cupa F.R.P.  locul 2 (editia 2013, Poiana Brasov)

                           Cupa F.R. Pre Novice - locul 2 (editia 2016, Brasov)

                           Cupa Poiana Brasov - locul 3 (editia 2016, Poiana Brasov)

                         Campionatul National - locul 1 (editia 2016-2017, Bucuresti)

     Internationale - Avas Cup - locul 1 (editia 2014, Ungaria-Miskolc)

                               Avas Cup - locul 1 (editia 2015, Ungaria-Miskolc)

                             Cupa Denkova-Staviski - locul 3 (editia 2015, Bulgaria-Sofia)

                             Crystal Skate - locul 1 (editia 2016, Romania-Mc.Ciuc.)

                            Olympic Hopes - locul 1 (editia 2017, Romania-Otopeni)

                            Sofia Trophy - locul 2 (editia 2017, Sofia-Bulgaria)

                            CoupeMeyrinoise - locul 3 (editia 2017, Geneva-Elvetia)

                           Crystal Skate - locul 1 (editia 2017, Romania-Otopeni)

 

Galerie foto: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

 

 

Cristiana Silca

Performante:

      Nationale: Cupa F.R.P. - locul 3 (editia 2014, Poiana Brasov)

                       Cupa F.R.P. - locul 1 (editia 2015, Carta)

                      Cupa Poiana Brasov - locul 1 (editia 2016, Poiana Brasov)

                      Cupa Romaniei - locul 1 (editia 2016, Brasov)

    Internationale: Cupa Skates Helena - locul 3 (editia 2014, Serbia-Belgrad)

                            Avas Cup - locul 4 (editia 2015, Ungaria-Miskolc) 

                          Skate Celje - locul 1 (editia 2015, Slovenia-Celje)

                          Skate Helena - locul 1 (editia 2016, Serbia-Belgrad)

                          Crystal Skate - locul 3 (editia 2016, Romania-Mc.Ciuc)

 

Galerie foto: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

 

 

Sara Neacsu

Performante:

      Nationale: Cupa Poiana Brasov - locul 2 (editia 2016, Poiana Brasov)

    Internationale: Cupa Skates Helena - locul 11 (editia 2016, Serbia-Belgrad)

                          Crystal Skate - locul 3 (editia 2016, Romania-Mc.Ciuc)

                          Olympic Hopes - locul 3 (editia 2017, Romania-Bucuresti)

                          Crystal Skate- locul 2 (editia 2017, Romania-Otopeni) 

Galerie foto: 1 | 2 | 3 |

 

 

Andreea Lazarescu

Performante:

      Nationale: ---

    Internationale: Denkova Staviski Cup -- locul 4 (editia 2016, Bulgaria-Sofia)

                          Crystal Skate -- locul 3 (editia 2016, Romania-Mc.Ciuc)

                          Olympic Hopes -- locul 4 (editia 2017, Romania-Bucuresti)

 

Galerie foto: 1 | 2

 

 

 

Alessia Lazarescu

Performante:

      Nationale: ---

    Internationale: Denkova Staviski Cup -- locul 9 (editia 2016, Bulgaria-Sofia)

                          Crystal Skate - locul 4 (editia 2016, Romania-Mc.Ciuc)

                          Olympic Hopes - locul 7 (editia 2017, Romania-Bucuresti)

 

Galerie foto: 1

 

 

Oana Icriverzi

Performante:

      Nationale: Cupa Poiana Brasov - locul 6 (editia 2016, Poiana Brasov)

    Internationale: Olimpic Hopes - locul 6 (editia 2015, ........)

 

Galerie foto: 1 | 2 | 3

 

 

 

Denisa Ghioca

Performante:

      Nationale: Campionatul National - locul 3 (editia 2014, Brasov)

    Internationale: Olimpic Hopes- locul 3 (editia 2014, .........)

 

Galerie foto: 1 | 2